Kategorija

Militārie risinājumi

Gads

2022

Jau no 2021.gada novembra BELSS aktīvi veic dažāda veida komplektācijas bezpilota lidaparātu (dronu) piegādes, nodrošinot drona vadības un ekspluatācijas kā arī vadības un datu apstrādes programmatūras apmācības.

Piegādātie bezpilotu lidaparāti ir gan labi zināmi ražotāju produkti, piemēram, DJI Mavic 2 Enterprise Advanced, DJI Matrice 300 RTK, DJI Air 2S Fly More Combo u.c., gan specifiski, pēc pasūtījuma izgatavoti risinājumi, lai nodrošinātu lielāku kravnesību, pilotēšanas ilgumu, augstākas IP klases mitruma izturību un citus pasūtītāja pieprasītus elementus.

BELSS veic gan teorētiskās, gan praktiskās apmācības par iekārtu un aksesuāru darbības principiem un pielietojumu, t.sk. iekārtu savstarpējā komunikācija un savienošana, lidojuma plānošana, programmatūras uzstādīšana un izmantošana u.c. veiksmīgai un drošai iekārtu pilotēšanai.

Mūsu klienti ir Valsts pārvaldes iestādes, Militarizētas Valsts pārvaldes iestādes, kā arī Latvijas Nacionālie Bruņotie spēki un struktūrvienības.

Veiksmīgi īstenojot esošos projektus, mēs pilnveidojam arī savas zināšanas, nodrošinot labākus risinājumus un atbilstošāko komplektāciju klientu vajadzībām.