Projektēšanas nodaļu SIA BELSS pārstāv inovatīva profesionāļu komanda, kurā ir gan sertificēti arhitekti, būvinženieri, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu projektēšanas  inženieri, apkures, ventilācijas un klimata kontroles projektēšanas inženieri, gan arī elektroapgādes  un elektronisko sakaru sistēmu projektēšanas inženieri, ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas projektēšanas inženieri, kā arī sertificēti mērnieki.

Mēs uzskatām, lai risinātu mūsdienīgus izaicinājumus, sniegtu radošus, racionālus un energoefektīvus risinājumus un sasniegtu augstākos mērķus, arhitektūrai un inženierzinātnēm jādarbojas cieši kopā.

Lai nodrošinātu veiksmīgu projektēšanas procesu un sniegtu attīstītājiem detalizētu un pārskatāmu projektu, visi ēku būvprojekti tiek izstrādāti 3D vidē.

Uzskatām, ka progress ir nepieciešamība, lai virzītos uz jauniem panākumiem! Esam gatavi uzņemties jaunus izaicinājumus un sasniegt mērķus kopā ar klientu.

Belss komanda augstā līmenī izstrādā gan industriālo un sporta būvju, gan izglītības iestāžu un  sabiedrisko būvju, gan ceļu, sporta un bērnu laukumu un citu labiekārtojumu būvprojektus.

 Aplūkojiet plašo Belss realizēto projektu klāstu šeit.