Lāčplēša dienā, 11. novembrī, tika atklāts Ķekavas vidusskolas jaunais korpuss ar desmit mācību klasēm, plašu ēdamzāli, skolotāju atpūtas istabu un rekreācijas zonu skolēniem. Jaunās mācību telpas nodrošinās papildus vietas 300 audzēkņiem.

Jaunais Ķekavas vidusskolas korpuss Ķekavā, Gaismas ielā 9, izbūvēts divos stāvos. Tajā kopumā atrodas desmit mācību klases – četras pirmajā stāvā un sešas – otrajā stāvā, tai skaitā vienu mācību klasi būs iespējams pārdalīt ar bīdāmo sienu divās atsevišķās telpās.

Šajā mācību klasēs bērni varēs apgūt matemātiku, vizuālo mākslu, mūziku, ģeogrāfiju, bioloģiju, angļu un latviešu valodu. Pirmajā stāvā izveidota plaša ēdamzāle, kā arī ģērbtuves zona, bet otrajā – skolotāju atpūtas istaba, rekreācijas zonas skolēniem, un ģērbtuves. Jaunā korpusa jeb piebūves kopējā platība ir gandrīz 1442 kvadrātmetri, un korpuss izvietojas skolas esošā basketbola āra laukuma vietā.

Skolas jaunais korpuss ir moduļu tipa būve. Un saliekamo moduļu konstrukcijām pretēji vairuma viedoklim nav ierobežojumu projektēšanā un būvniecībā. Moduļu mājas galvenie plusi ir ātra uzstādīšana, energoefektivitāte un kvalitāte, jo katrs modulis tiek izgatavots un uzbūvēts rūpnieciski ražotnē, kuri ir pakļauti visiem rūpniecības standartiem. Tas ir ļoti būtisks faktors mūsdienu būvniecībā, ēkai būs liela energoefektivitāte.
Vairāk info…