BELSS valdes loceklis Kaspars Ziediņš dalās savā pieredzē, kas ir viduvējības un kā no tām izvairīties un kādas ir cilvēka virs vidusmēra pazīmes, biznesu apvienības KONSULS rīkotajā vebinārā “Domāt augstāk par vidusmēru jeb kā neitekmēties no necilu cilvēku lēmumiem?”

Cilvēks virs vidusmēra ir izglītots, ar augstām prasībām, ar spēcīgām ambīcijām, bez šaubām, mērķtiecīgs. Man apkārt tādu netrūkst – gan darbā, gan mājās, ģimenē, gan draugu lokā. Es viņus ļoti labi spēju identificēt, ar talantīgiem cilvēkiem ir interesanti. Drošvien, ka bez viņiem es nebūtu tāds, kāds es esmu šodien. Jo līdzīgi kā viduvējības inficē sev apkārtējos, tā arī cilvēki virs vidusmēra inficē līdzīgi domājošos.

BELSS ir domājošs, radošs uzņēmums ar unikāliem risinājumiem. Uzņēmums lepojas, ka pēdējo divu gadu laikā ir realizēts iespaidīgs NATO projekts divās kārtās, turklāt pavisam nesen ir iegūtas tiesības realizēt trešo kārtu.

Mēs patiešām meklējam šos jaunos projektus, tos atrodam un attīstām. Projekta turpināšana parāda un pierāda BELSS risinājumu kvalitāti un uzticamību starptautiskā līmenī. Uzņēmuma mērogiem tas ir diezgan liels apjoms, bet nav šaubu, ka mēs šo projektu spīdoši realizēsim, bet tik un tā visu laiku esam kaut kā jauna meklējumos.

Vairāk par vebināru lasi šeit.