Nav noslēpums, ka SIA “BELSS” ir viens no pieredzes bagātākajiem un uzticamākajiem aizsardzības nozares partneriem. Lai nodrošinātu iespējami īsu iekārtu un aprīkojuma apkopju veikšanas laiku, esam izveidojuši savu servisa un remonta centru. BELSS iekārtu, aprīkojuma, apkopes un servisa nodaļa lepojas ar inženieriem, kas ir pabeiguši jaunas apmācības – šoreiz viesojāmies Dānijā, uzņēmumā A/S “Dantherm group”. BELSS inženieri pabeidza trīs dienu apmācības, ieguva sertifikātus un nepieciešamo kvalifikāciju, lai varētu veikt “DANTHERM” ražoto iekārtu apkopi un remontu tepat Latvijā.

Tagad piedāvājam veikt dīzeļdegvielas gaisa sildītāju un elektrisko gaisa dzesētāju apkopi, remontu un pat pārbūvi, ja tas nepieciešams.

Nodrošinām ar visām nepieciešamajām rezerves daļām un papildaprīkojumu. Mēs apzināmies, ka jaunu iekārtu izmantošanas apgūšana var būt izaicinājums, tādēļ mēs vienmēr esam gatavi apmācīt, sniegt konsultācijas un nodrošināt nepieciešamo servisu un atbalstu.

SIA “BELSS” ir “DANTHERM” oficiālais mobilo gaisa sildītāju un dzesētāju servisa centrs Latvijā mūsu centrā “Ezīšos”, Mārupes novadā.