Cienījamie klienti un sadarbības partneri,

Informējam, ka saskaņā ar 2021.gada 20.oktobrī izsludinātajiem MK grozījumiem rīkojumā Nr. 720, nosakot visā valsts teritorijā pastiprinātu ārkārtas stāvokli jeb “lokdaunu” no 2021. gada 21. oktobra līdz 2021. gada 15. novembrim, SIA Belss nodrošinās preču iegādi/ piegādi, ievērojot ieviestos epidemioloģiskos pasākumus.

Darba process sākot ar 21.oktobri tiks organizēts attālinātā režīmā, nodrošinot ar distances saziņas līdzekļiem iegādāto preču izsniegšanu ārpus uzņēmuma telpām (t.i. apmeklētājiem aizliegts uzturēties sabiedrības telpās) vai ar preču piegādi.

Pasūtījumus iespējams veikt attālināti, zvanot uz mājas lapā www.belss.lv norādīto tālr. nr. 67 322 333 vai rakstot uz belss@belss.lv . Veicot pasūtījumu, lūgums norādīt vēlamo pasūtījuma saņemšanas laiku un kontaktus saziņai. Kad pasūtījums tiks sakomplektēts un būs gatavs izsniegšanai, informācija tiks nosūtīta uz norādītajiem kontaktiem. Apmeklētāji attālināti iegādāto preču saņemšanai “ārtelpās” drīkst ierasties tikai pa vienam! Preci izsniedzot/ saņemot ir obligāta mutes un deguna aizsega lietošana.

Paldies par sapratni!