Stelpes sporta halle

Vecumnieku novada domes pasūtītā projekta izpildes laiks bija laika posmā no 2012. gada jūlija līdz 2012. gada novembrim.

Sporta halles ēku tika paredzēts novietot paralēli skolai, lai saglabātu ainaviskos riekstkokus un daļēji arī tūju dzīvžogu.

Piekļuve jaunbūvei bija paredzēta pa gājēju celiņu, kas savieno esošās ēkas skolas galveno ieeju ar sporta halli. Darbinieku vajadzībām izveidota autostāvvieta 5 vieglajām automašīnām, kā arī viena liela vai divu mazāku autobusu novietne. Autostāvvieta projektēta ziemeļrietumos no skolas ēkas, galvenā piebrauktuve paredzēta no autoceļa Stelpe - Iecava, kas novietota skolas dienvidu pusē, bet otra iebrauktuve stāvvietā bija plānota no zemesgabalu šķērsojošā zemes ceļa. Ugunsdzēsības tehniskai nodrošināšanai, kā arī saimniecības vajadzībām gar sporta halli projektēts 3,5m plats piebraucamais ceļš. 

Ēkas ārējo nesošo karkasu tika paredzēts veidot no metāla karkasa elementiem: sienu konstrukcija bija paredzēta no HEA 260 metāla kolonnām un jumta – kopņu sistēma no kvadrāta. Gala sienām bija paredzēts izmantot „Fahverk” sistēmas karkasa stiprinājumu. Visas kolonnas paredzēts stiprināt uz dzelzsbetona stabveida pamatiem.