Izstāde "Vide un Enerģija 2012"

No 18. līdz 21. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika 8. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde "Vide un Enerģija 2012", kurā šogad tika akcentēti energoefektivitātes, energoapgādes, vides tehnoloģiju un infrastruktūras risinājumi un atjaunojamās enerģijas efektīva resursu izmantošana.

Izstāde "Vide un Enerģija" ir lielākais pasākums Baltijā energoefektivitātes un vides tehnoloģiju jomā, kas ik gadu pulcē vairāk nekā 100 dalībfirmu no vairāk nekā 10 valstīm.  Izstāde "Vide un Enerģija 2012" aptver plašu ar energoefektivitātes risinājumiem saistīto jautājumu spektru, sniedz vispusīgu pārskatu par jaunāko enerģiju taupošu un videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanas nepieciešamību un to praktisko pielietojumu. Izstādē nozīmīgu vietu ieņem dabas aizsardzības, vides kvalitātes un resursu saprātīgas izmantošanas tematika, kā arī videi draudzīgas apsaimniekošanas piemēri.

Izstādē uzņēmēji tika aicināti smelties idejas jaunam biznesam, apzināt iespējas uzņēmējdarbības attīstībai un atrast jaunus sadarbības partnerus, kā arī izzināt, ko piedāvā jaunākās energoefektīvās tehnoloģijas. Savukārt ikviens interesents izstādē varēja uzzināt, ko varam ieviest savā ikdienā no piedāvātā tehnoloģiju klāsta!

SIA "Belss" izstādē prezentēja uzņēmuma izstrādātos projektus un cauruļvadu apsekošanas iekārtas (Pipe Viewer).

 

foto no SIA "Belss" arhīva