Drošības un aizsardzības nozares izstāde EUROSATORY 2018 Parīzē

Šī gada 11.-15. jūnijā, Parīzē, Francijā, izstāžu parkā Paris Nord Villepinte Parc des Expositions,  norisinājās  Eiropas vadošā, starptautiskā drošības un aizsardzības nozares izstāde EUROSATORY 2018.

SIA “BELSS” pārstāvji apmeklēja izstādi un prezentēja savus produktus un pakalpojumus apvienotā Latvijas Drošības un aizsardzības klastera dalībuzņēmumu stendā. 

EUROSATORY apmeklējuma mērķis bija veicināt jaunās un esošas sadarbības iespējas Latvijas tirgū gan arī attīstīties starptautiskā mērogā, piedāvājot pakalpojumus un produktus potenciālajos eksporta tirgos līguma Nr. SKV-L-2016/601 par atbalsta sniegšanu saskaņā ar ERAF projekta "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" (projekta identifikācijas numurs 3.2.1.2./16/I/001) ietvaros.

Izstādes laikā bija iespējams aplūkot vairākus SIA “BELSS” produktus, kā piemēram, DC-DC pārveidotājs (DC/DC 12/24-30), AC/DC barošanas avots (B220/24/30 un B220/24/60), bateriju aizvietotājs – barošanas bloks radiostacijām HARRIS.

Izstādi apmeklēja un iepazinās ar Latvijas uzņēmumu produktiem oficiālā pieņemšanā Latvijas stendā Latvijas Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Igaunijas Aizsardzības ministrs Jiri Luiks.