MOTOTRBO

MOTOTRBO ciparu protokoli (no balss signāla nociparošanas un kļūdu labošanas algoritma pielietošanas līdz pat signāla paketes izveidei un noraidīšanai ar 2 joslu TDMA signālu) ir pilnībā aprakstīti ETSI DMR Tier 2 standartā, kurš ir starptautiski atzīts standarts starp to atbalstošajiem locekļiem. Lai gan formāli savietojamības un pārbaudes procesi šim standartam vēl ir jāveido, Motorola prognozē ka MOTOTRBO radio sistēmas sadarbosies ar citām sistēmām, kas atbilst ETSI DMR Tier 2 standartam. 

Saistītie risinājumi:

MOTOTRBO™ IP Site Connect

IP Site Connect ir ciparu risinājums, kas ar Interneta savienojuma palīdzību, ļauj Jūsu MOTOTRBO sistēmai palielināt pārklājuma zonu neatkarīgi no tā, kur Jūs atrodaties. Jūs viegli komunicējat starp ģeogrāfiski izkliedētām vietām pilsētā, rajonā vai valstī.

Jūs varat izveidot plašu sakaru pārklājuma zonu un automātiski pārvietoties no vienas zonas uz citu bez jebkādām papildus manipulācijām ar Jūsu rāciju. Jūs varat arī uzlabot pārklājuma zonu vienā vietā, augstceltnē, kas satur radioviļņus slāpējošas barjeras.  IP Site Connect ļauj pārnest jaunā līmenī Jūsu balss un datu sakarus, kas līdz šim nav bijuši iespējami ar tradicionālajām rācijām. TRas nozīmē stipri uzlabotu klientu apkalpošanu un palielinātu darba ražīgumu.

MOTOTRBO™ Capacity Plus

Kā mērogojama, vienas šūnas ciparu tranka risinājums, Capacity Plus izvērš Jūsu MOTOTRBO komunikāciju sistēmas ietilpību tālāk. Vairāk kā tūkstots rāciju lietotāju var ātri un efektīvi lietot kopīgoto biznesa - kritisko balss un datu komunikāciju sitēmu bez jaunu frekvenču izdalīšanas.

MOTOTRBO™ Linked Capacity Plus

Ja Jums ir nepieciešami sakari ar lielu skaitu abonentu plašā teritorijā, kura būtu viegli modificējama un viegli lietojama, tad Linked Capacity Plus ir izmaksu saudzējošs risinājums. Piesaistot uzlabotu retranslatoru programmatūru, tā ir iespējama gan vienšūnas, gan daudzšūnu konfigurācijās. Jebkad, kad Jūsu darbiniekiem izbraukumā vai atpakaļ ofisā ir nepieciešamība pēc sarunas vienam ar otru vai savstarpēju datu pārraidi, tādas kā īsziņas, ģeogrāfiskā izvietojuma apsekošana vai darba uzdevumu izsūtīšana, Linked Capacity Plus padara viņu darbu drošāku un darba dienu daudz ražīgāku.

MOTOTRBO™ Connect Plus

Connect Plus daudzšūnu ciparu trankings ir rāciju komunikāciju sistēma Jūsu biznesam, kas ļauj lielam skaitam abonentu atrasties lielā sitēmas pārklājuma zonā. Gan gadījumā, kad nepieciešams pārklājums vienā šūnā vai daudzām šūnām, Connect Plus var tikt mērogots, lai atbilstu Jūsu sakaru nepieciešamībai.  Jūsu darbinieki var ne tikai savā starpā sarunāties, bet arī lietot datu pārraides aplikācijas, lai padarītu darbu efektīvāku un drošāku, ieskaitot īsziņu sūtīšanu, pārvietošanās apsekošanu un dispečerizācijas iespējas.  Viss tas un Jūs gūstat papildus labumus no TDMA tehnoloģijas - tādus kā palielināta abonentu skaita ietilpība un skaidri balss sakari.